Bohoslužby v Lounech

Děkanský kostel sv. Mikuláše

Zde se konají pravidelné bohoslužby. V neděli v hlavní lodi kostela, v ostatní dny v kapli Nejsvětější eucharistie pod chórem kostela. Příležitost ke svátosti smíření vždy ½ hodiny před mší sv. a kdykoliv na požádání.

 

     Neděle

9:00

     Pondělí – Pátek* 17:30

 

  * Kromě prvního čtvrtka v měsíci.

Kostel Nejsvětější Trojice a Čtrnácti svatých Pomocníků

     1. čtvrtek v měsíci 17:30

 

Domov seniorů U Pramene

Bohoslužby každou středu v 10:00.

 

Bohoslužby ve farním obvodu pro rok 2021

 

Cítoliby

mše svatá každou sobotu kromě 3.4. (Bílá sobota)

18:00
25.7. poutní mše svatá 16:00
24.12. Štědrý den - bohoslužba slova 15:00
     
Černčice 18.4., 8.8. poutní mše svatá, 24.12. Štědrý den 16:00
     
Dobroměřice

19.9. poutní mše svatá

10:30
24.12. Štědrý den 20:30
     
Dolní Ročov

každou první neděli v měsíci kromě září (pouť Horní Ročov)

7.2., 7.3., 4.4., 2.5., 6.6., 4.7., 1.8., 3.10., 7.11., 5.12.

15.8. poutní mše svatá

24.12. půlnoční mše svatá

1.1.2022 novoroční poutní mše svatá

14:30
 
10:00
24:00
14:30
     
Horní Ročov 5.9. poutní mše svatá 14:30
     
Kroučová 18.7. poutní mše svatá 15:00
26.12. vánoční mše svatá 14:30
     
Lipenec 28.9. poutní mše svatá, 26.12. vánoční mše svatá 10:30
     
Líšťany 1.5.,  11.9. 14:30
     
Měrunice

každou poslední sobotu v měsíci

30.1., 27.2., 27.3., 24.4., 29.5., 26.6., 31.7., 28.8., 25.9., 30.10., 27.11., 25.12.

14:00
     
Nečichy 24.7. poutní mše svatá 16:00
     
Obora 27.11. poutní mše svatá, 25.12. Boží hod vánoční 16:00
     
Opočno

4.4., 30.5., 8.8. poutní mše svatá, 7.11., 25.12. Boží hod vánoční

11:00
     

Orasice

4.12 poutní mše svatá 15:00
     
Třeboc 18.4. poutní mše svatá 14:30
     
Vinařice

2. a 4. neděli v měsíci:

10.1., 24.1., 14. 2., 28.2., 14.3., 28.3., 11.4., 25.4., 9.5., 23.5., 13.6., 27.6., 11.7., 25.7., 8.8., 29. 8. pouť, 12.9., 26.9, 10.10., 24.10., 14.11., 28.11., 12.12., 26.12.

14:00

Bohoslužby v okolí

Postoloprty každou neděli 8:30
     
Lenešice každou neděli 10:30
     
Libčeves 1. a 3. neděli v měsíci 13:00
     
Hřivice 1. a 3. neděli v měsíci 17:00
     
Liběšice každou neděli 10:00
     
Libochovice každou neděli 8:30
     
Domoušice každou neděli 15:00
     
Žatec každou neděli 8:00 / 10:00
     
Bílina každou neděli 10:00
     
Most každou neděli 9:00
     
Chomutov každou neděli 8:00 / 10:00 / 18:00
     
Podbořany každou neděli 9:00
     
Krásný Dvůr každou neděli kromě 2. neděle v měsíci 11:00
     
Kryry každou neděli 14:00