Bohoslužby v Lounech

Děkanský kostel sv. Mikuláše

Zde se konají pravidelné bohoslužby. V neděli v hlavní lodi kostela, v ostatní dny v kapli Nejsvětější eucharistie pod chórem kostela. Příležitost ke svátosti smíření vždy ½ hodiny před mší sv. a kdykoliv na požádání.

 

     Neděle

9:00

     Pondělí – Pátek* 17:30
     Sobota** 8:00

 

  * Kromě prvního čtvrtka v měsíci.

** Sobotní bohoslužba se řídí nedělními ohláškami.

Kostel Nejsvětější Trojice a Čtrnácti svatých Pomocníků

     1. čtvrtek v měsíci 17:30

 

Domov seniorů U Pramene

Bohoslužby každou středu v 10:00.

 

Bohoslužby ve farním obvodu pro rok 2019

Cítoliby

mše svatá každou sobotu kromě 20.4. (Bílá sobota)

28.7. v 16:00 pouť, 24.12. v 15:00 Štědrý den 

18:00
 
     
Černčice 28.4., 11.8. pouť, 24.12. Štědrý den 16:00
     
Dobroměřice

22.9. pouť

24.12. ve 20:30 Štědrý den

10:30
 
     
Dolní Ročov

každou první neděli v měsíci

3.2., 3.3., 7.4., 5.5., 2.6., 7.7., 4.8., 18.8. v 10:00 pouť,

1.9., 6.10., 3.11., 1.12.

24.12. Štědrovečerní bohoslužba slova ve 23:00

1.1.2020 ve 14:30 novoroční poutní mše sv.

14:30
     
Horní Ročov 21.4., 8.9. pouť, 29.12. Svátek sv. rodiny 14:30
     
Kroučová 14.7. v 15:00 pouť, 26.12. ve 14:30 14:30
     
Lipenec 28.9. pouť, 26.12. 10:30
     
Líšťany 4.5.,  7.9. 14:30
     
Měrunice 26.1., 23.2., 30.3., 27.4., 25.5., 29.6., 27.7., 31.8., 28.9., 26.10., 30.11., 28.12. 14:00
     
Nečichy 27.7. pouť, 29.12. Svátek sv. rodiny 16:00
     
Obora 23.11. pouť, 25.12. Boží hod vánoční 16:00
     
Opočno

6.1., 7.4., 12.5., 4.8. pouť, 3.11., 25.12. Boží hod vánoční

10:30
     

Orasice

7.12 pouť 15:00
     
Třeboc 22.4. pouť 14:30
     
Vinařice

každou lichou neděli:

6.1., 20.1., 3. 2., 17.2., 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4., 12.5., 26.5., 9.6., 23.6., 7.7., 21.7., 4.8., 1.9. pouť, 15.9., 29.9, 13.10., 27.10., 10.11., 24.11., 8.12., 25.12. Boží hod vánoční

14:00

Bohoslužby v okolí

Postoloprty každou neděli 8:30
     
Lenešice každou neděli 10:30
     
Libčeves každou neděli 9:00
     
Hřivice 1. a 3. neděli v měsíci 17:00
     
Liběšice každou neděli 10:00
     
Libochovice každou neděli 9:00
     
Domoušice každou neděli 15:00
     
Žatec každou neděli 8:00 / 10:00
     
Bílina každou neděli 10:00
     
Most každou neděli 9:00
     
Chomutov každou neděli 8:00 / 10:00 / 18:00
     
Podbořany každou neděli 9:00
     
Krásný Dvůr každou neděli kromě 2. neděle v měsíci 11:00
     
Kryry každou neděli 14:00